CoinURL

coinurlCoinURL je šikovný zkracovač URL adres i reklamní systém podobný například systému AdSense od Googlu s tím rozdílem, že tou hlavní obchodovanou jednotkou je Bitcoin.
Oproti ostatním URL zkracovačům si přes CoinURL můžete dovolit linkovat i porno nebo warez. U každého zkráceného linku máte samostatnou přehlednou statistiku o počtu kliknutí, jednotlivých výdělcích i časové grafy výkonu.

Jednoduše zadáte URL adresu odkazu, který chcete zkrátit a systém vám vygeneruje jeho zkrácenou verzi, kterou pak můžete šířit na internetu, na sociálních sítích, na internetových stránkách, v diskuzních forech, v e-mailech a prostě všude, kde vám na tento odkaz budou klikat uživatelé a vydělávat vám tak peníze. Zkracovat linky můžete i přes jednoduchý doplněk do prohlížeče Chrome nebo Firefox.

Zkrácený odkaz bude vypadat takto: http://cur.lv/150hnm

Návštěvníka to nejprve přesměruje na stránku s reklamou, kde v pravo nahoře klikne na černé tlačítko Skip Ad a následně je přiveden na cílovou URL.
Odměny za proklik se pohybují ve stovkách až tisících satoshi (podle aktuálního kurzu Bitcoinu) a lze takto zkrátit až 10 000 URL denně.

Dalším způsobem výdělku je reklamní systém nabízející relamní bannery nejpoužívnějších formátů pro vaše www stránky, u kterých si cenu za proklik nastavujete sami.

CoinURL má i svůj referral systém, kde zíkáte 5% z inzerentů, kteří si koupí reklamní bannery, nebo 1% z výdělku členů, kteří publikují své bannery a nebo zkracují URL odkazy.

CoinURL je tak skvělým nástrojem pasivního výdělku. Nemusíte opisovat žádné bezpečnostní kódy nebo vykazovat pravidelnou aktivitu. Bitcoiny vám vydělávají lidé, kteří klikají na vaše odkazy nebo reklamy.
O výplatu do vaší Bitcoin peněženky můžete požádat již po týdnu členství v tomto systému, pokud máte naklikáno minimálně 0.01 BTC.

Reklamy