Moon Bitcoin – KONEC 02/2021

moon bitcoin

POZOR! INFORMACE JIŽ NEJSOU AKTUÁLNÍ! MOON FAUCETY SPOLU SE SLUŽBOU COINPOT KONČÍ V ÚNORU 2021!

Bitcoinový faucet Moon Bitcoin je jeden z nejjednoduších způsobů získávání bitcoinů anonymně, zdarma a bez registrace.
Tento faucet je prvním a nejstarším z rodiny Moon faucetů. Všechny fungují na stejném principu a jejich používání je až směšně jednoduché. Aby mohly být tyto faucety provozuschopné, musíte na jejich stránkách strpět pár reklam. To není nic hrozného, když si s časovým odstupem uvědomíte, kolik vám vyplácí za jejich používání. Stačí jen zadat e-mail adresu, kterou jste se registrovali do Coinpot peněženky a satoshi vám budou naskakovat již napořád.

Nejrychleji se vám satoshi přičítají v prvních minutách. Získané satoshi si můžete nechat připsat na konto již po pěti minutách, nebo kdykoli, kdy si vzpomenete. Satoshi se přičítají automaticky a není potřeba pro to nic dělat. S delším časovým odstupem se rychlost přičítaných satoshi postupně snižuje, ale prakticky se nezastaví! Nejrychleji se satoshi načítají v prvních minutách. Nemusíte pro to cokoli dělat! Můžete klidně třeba i vypnout počítač a satoshi budou stále naskakovat.
Jednoduchým potvrzením ReCaptcha nebo SolveMedia si získané satoshi připíšete na vaše konto a navíc získáte další bonusy:

K základní nasbírané částce získáváte procentní podíly za loajalitu (pokud si alespoň jednou denně vyberete získané satoshi), aktivitu vašich referralů, náhodný Mystery bonus, který může dosahovat až 100% a nově také Offer bonus za hraní přidružených her, účastí v anketách a podobně.

Pokud na svém Coinpot účtu budete mít alespoň 10 000 satoshi, můžete si je odeslat do vaší Bitcoin peněženky.
Pokud přivedete další členy, získáváte bonus 50% hodnoty jejich výdělků.

Moon Bitcoin patří do rodiny Moon faucetů, kde na stejném principu vyděláváte i kryptoměny DASH, LTC, DOGE, BCH. Vyzkoušejte i je a zvyšte si tak svoje výdělky jednoduchým způsobem!

moonbitcoin468x60