Moon Bitcoin

Bitcoinový faucet Moon Bitcoin je jeden z nejjednoduších způsobů získávání bitcoinů anonymně, zdarma a bez registrace.
Stačí jen zadat adresu vaší BTC peněženky a satoshi vám budou naskakovat již napořád.

Každých 5 sekund se vám přičte přibližně 1 satoshi. Získané satoshi si můžete nechat připsat na konto již po pěti minutách, nebo kdykoli, kdy si vzpomenete. Satoshi se přičítají automaticky a není potřeba pro to nic dělat. S delším časovým odstupem se rychlost přičítaných satoshi postupně snižuje, ale prakticky se nezastaví! Nejrychleji se satoshi načítají v prvních minutách. Nemusíte pro to cokoli dělat! Můžete klidně třeba i vypnout počítač a satoshi budou stále naskakovat. Jednoduchým potvrzením ReCaptcha si získané satoshi připíšete na vaše konto a navíc získáte další bonusy:

K základní nasbírané částce získáváte procentní podíly za loajalitu (pokud si alespoň jednou denně vyberete získané satoshi), aktivitu vašich referralů, náhodný mystery bonus, který může dosahovat až 100% a nově také Offer bonus za hraní přidružených her, účastí v dalších faucetech a podobně.

Pokud na svém kontě budete mít alespoň 25000 satoshi, budou vám automaticky poslány do vaší Bitcoin peněženky vždy o víkendu, většinou v neděli.
Pokud přivedete další členy, získáváte bonus 50% hodnoty jejich výdělků.

Moon Bitcoin má i další varianty pro Dogecoiny a Litecoiny!

moonbitcoin468x60

Reklamy